MUKS I Unia Tarnów – MUKS II Unia Tarnów

16.12.2017 r.

godz. 11.30  MUKS 1811 Unia Tarnów - SKF Jura Basket Zabierzów

Wygrana chłopców z Radwanem

W minioną niedziele kolejne zwycięstwo na swoim koncie zanotowali podopieczni Łukasza Stawarza w rywalizacji z zespołem KS „RADWAN SPORT” Kraków. Nasza najmłodsza drużyna bardzo dobrze zaprezentowała się w pierwszej połowie spotkania i w przerwie schodziła do szatni z 22 punktową przewagą. Natomiast gorzej zagrali w trzeciej kwarcie, która ostatecznie zakończyła się niewielką wygraną krakowian (17:19). Dobrze zmotywowani zawodnicy Radwanu, nie chcieli oddać meczu bez walki i od początku czwartej kwarty skutecznie punktowali naszą tablice. Do czwartej minuty zdołali zmniejszyć naszą przewagę o połowę (z 22 pkt. do 11 pkt.). Jednak od piątej minuty mocna i szczelna defensywa naszej drużyny, która skutecznie zatrzymała impet krakowian, pozwoliła nam zakończyć mecz wynikiem 85:67.

Poniżej statystyki:

MUKS „1811” UNIA Tarnów – KS „RADWAN SPORT” Kraków – 85:67 – (30:16|24:16|17:19|14:16)
MUKS: Idziak 22, Tyrka 21, Podraza 10, Więckowski 8, Szumański 8, Opioła 6, Pyzik 4, Olenicz 4, Michalski 2