MUKS I Unia Tarnów – MUKS II Unia Tarnów

18.11.2017 r.

godz. 14.00   MKS Bank Spółdzielczy Limanowa - MUKS 1811 Unia Tarnów

Przegrana kadetów A w Oświęcimiu

Początek bardzo nerwowy w wykonaniu naszego zespołu i po 8 minutach przegrywamy 20-8, skuteczne akcje Kamila Jewuła w końcówce kwarty doprowadza do wyniku 20-13 po pierwszych 10 minutach. W drugiej kwarcie dobra obrona spowodowała dużą liczbę strat drużyny gospodarzy, i po 5 minutach drugiej odsłony na prowadzenie wychodzi nasza drużyna 24-26, dobrze rozegrana dalsza część tej kwarty zaowocowała prowadzeniem do przerwy 27:35. W trzeciej kwarcie dobry początek w wykonaniu MUKS –u i prowadzenie 41:29, i od tego momentu nasza drużyna przestała grać skutecznie a gospodarze to skrzętnie wykorzystali i przejęli inicjatywę w tej części spotkania i po trzech kwartach to gospodarze prowadzili 56-48. W finałowej odsłonie toczyła się zażarta walka kosz za kosz jednak to drużyna gospodarzy cieszy się ze zwycięstwa 74-64, a nam pozostaje w ostatnim meczu z drużyną Wisły walczyć o awans do rozgrywek centralnych.

UKS Kadet Oświęcim - MUKS 1811 Unia Tarnów 74:64 ( 20:13, 7:22, 29: 13,18: 16 )
MUKS: Jewuła 27 , Moskal 13, Schabowski 10, Kras 9, Kloch 3 , Tryba 2, Poniewierski 0, Banak 0