MUKS I Unia Tarnów – MUKS II Unia Tarnów

16.12.2017 r.

godz. 11.30  MUKS 1811 Unia Tarnów - SKF Jura Basket Zabierzów

MUKS 1811 wygrywa w derbach

W niedzielę kolejne spotkanie rozgrywali nasi  kadeci A,  a do tego był to pojedynek derbowy bo naprzeciwko siebie stanęły dwie tarnowskie drużyny, gospodarz spotkania  MKS PM Tarnów i grająca w roli gości drużyna MUKS 1811 UNIA Tarnów. Po bardzo zaciętej jak to przystało na pojedynek derbowy pierwszej kwarcie przegranej przez   zespół MUKS 1811 19:23. W  dwóch kolejnych kwartach lepsza i skuteczniejsza gra naszego zespołu pozwoliła mu na odniesienie końcowego sukcesu w postaci wygranej  w tym meczu 108:83. Wygrana ta przybliżyła drużynę MUKS –u do uczestnictwa w rozgrywkach centralnych PZKosz.