Ważna wygrana w Gorlicach.

W niedzielę 26 lutego zawodnicy MUKS-u grający w kategorii kadet A wyjechali do Gorlic na swój pierwszy mecz II rundy rozgrywek. Po wyrównanej pierwszej kwarcie przegranej przez tarnowian 17:16. Na drugie 10 minut młodzi koszykarze MUKS -u wyszli bardzo skoncentrowany zarówno w obronie jak i w ataku co zaowocowało prowadzeniem 14:0, i jak się później okazało wygrana wysoko 18:2, ta kwarta meczu była decydująca dla końcowego wyniku meczu, gdyż po przerwie tarnowianie kontrolowali wydarzenia na boisku i nie pozwolił sobie wydrzeć zwycięstwa i ostatecznie mecz zakończył się wygraną MUKS-u 65:43.