Wygrana chłopców w Limanowej

Kolejny swój ligowy mecz w kategorii chłopców nasza drużyna rozgrywała w Limanowej. Po dobrym początku i prowadzeniu 8:0, kolejne minuty to nieskuteczna gra w ataku i słabsza postawa w obronie wskutek czego drużyna gospodarzy po pierwszych 10 minutach przegrywała 19:14. Druga kwarta to w dalszym ciągu nierówna gra naszego zespołu dobre akcje były przeplatane prostymi błędami i po 20 minutach gry na tablicy widniał wynik 36:22 dla MUKS-u. Druga połowa to lepsza gra w obronie MUKS-u, dzięki czemu udało się powiększyć przewagę i spokojnie kontrolować przebieg meczu po 40 minutach gry na tablicy widniał wynik 76:34 dla naszej drużyny.

Poniżej statystyki:

MKS Bank Spółdzielczy Limanowa - MKS 1811 Unia Tarnów - 34 : 76 - (14:19|8:17|7:22|5:18)
MUKS: Szumlański 12, Olenicz 2, Opioła 2, Tyrka 13, Podraza 4, Więckowski 9, Idziak G. 29, Dydyński 4, Idziak 1, Michalski 0, Styrkowiec 0