Kadeci pokonują Wiślaków

We wczorajszym meczu w kategorii Kadet A drużyna MUKSu zmierzyła się z zespołem „Wisły” Kraków. Przeciwnik już od samego początku spotkania dał do zrozumienia, że nie będzie to łatwy mecz wprowadzając mocne i agresywne krycie na całym boisku. Pomimo wyraźnie lepszej gry i mocnej obrony krakowian, to gospodarze okazali się być skuteczniejsi i udało się im z niewielką przewagą zakończyć pierwsza kwartę. Kolejne dwie kwarty to zażarta i wyczerpująca walka obu zespołów. Dopiero w końcówce trzeciej kwarty naszym zawodnikom udało się zbudować prawie 10 punktową przewagę. Ten korzystny dorobek tarnowianie z powodzeniem utrzymali do samego końca spotkania, dodatkowo uciekając od przeciwnika o kolejne 10 punktów i kończąc mecz wynikiem 78:59.