MUKS I Unia Tarnów – MUKS II Unia Tarnów

16.12.2017 r.

godz. 11.30  MUKS 1811 Unia Tarnów - SKF Jura Basket Zabierzów

CRACOVIA pokonana

We wczorajszym wyjazdowym meczu seniorzy MUKSU zmierzyli się z zespołem KS „CRACOVIA 1906 Szkoła Gortata” Karków. Pomimo bardzo wyrównanej gry w pierwszej połowie meczu, gospodarze obecnie zajmujący przedostatnia lokatę w tabeli, nie przysporzyli gościom zbyt wielu problemów. Decydująca okazała się trzecia kwarta spotkania, którą to tarnowianie wygrali aż 20 punktami. Niesamowicie skuteczny Dawid Szewczyk rozłożył obronę Cracovii zdobywając w tej kwarcie 19 punktów (w całym meczu 32). Przy takim prowadzeniu ostatnia część spotkania pozostała jedynie formalnością i tym samym podopieczni Krzysztofa Wawrzonka zanotowali swoje piąte zwycięstwo w lidze.

Poniżej statystyki:

KS „CRACOVIA 1906 Szkoła Gortata” Kraków – MUKS „1811” UNIA Tarnów – 60:78 – (20:18|15:15|5:25|20:20)
MUKS: Szewczyk 32, Sulowski 25, Stawarski 7, Król 4, Niemczura 4, Zaczkiewicz 4, Bogusz 2.