MUKS I Unia Tarnów – MUKS II Unia Tarnów

30.09.2017

godz.11.00 MUKS 1811 Unia Tarnów - MKK MDK Kielce

Za nami kolejny Memoriał M. Smętka

Za nami kolejny Memoriał M. Smętka. Tym razem turniej w dniach od 1 do 2 Października br. rozegrany został w kategorii „Młodzik". Planowo w turnieju mało wsiąść udział pięć drużyn, niestetyz przyczyn losowych zespół KS „Cracovia 1906 Szkoła Gortata" Kraków, nie mógł pojawić się na zawodach. W tegorocznym turnieju, tak jak w latach ubiegłych, jak zwykle nie zabrakło zacięteji pełnej emocji rywalizacji. Ostatecznie po dwóch dniach koszykarskich zmagań pierwsze miejscew turnieju wywalczył sobie zespół TS „Wisła" Kraków, drugie miejsce zajęła drużyna UKS „Regis" Wieliczka, zespół młodzików MUKS zajął trzecie miejsce, a za nimi na czwartym miejscu znalazła się drużyna STK „Wikar" Nowy Sącz. Tytuły MVP turnieju trafiły do Kacpra Plebanka (MUKS), Karola Nowaka (REGIS), Karola Krzeczka (WISŁA) oraz Wojciecha Kossowskieg (WIKAR), natomiast tytuł najlepszego strzelca turnieju trafił do Oliwiera Niedzielskiego (WISŁA).

Wyniki rozegranych spotkań VIII Memoriale M. Smętka w kat. Młodzik

I Dzień

STK „WIKAR" Nowy Sącz – UKS „REGIS" Wieliczka – 21:112 – (6:21|2:30|3:39|10:22)
WIKAR: Liśkiewicz 10, Kossowski 8, Skrzypiec 2, Ruchała 1
REGIS: Busz 22, Ślusarczyk 21, Karczmarzyk 13, Woźniak 13, Smagur 11, Baran 10, Wojciechowski 10, Siemieniec 9

TS „WISŁA" Kraków – UKS „REGIS" Wieliczka – 55:52 – (13:6|11:19|12:13|29:14)
WISŁA: Niedzielski 15, Biegoń 8, Krzeczek 8, Sałamaj 6, Świgoń 6, Batko 5, Janas 4, Noszczyński 3
REGIS: Busz 14, Wojciechowski 13, Baran 9, Ślusarczyk 6, Karczmarzyk 5, Smagur 4, Woźniak 1

MUKS „1811" Tarnów – TS „WISŁA" Kraków – 44:89 – (10:31|16:9|7:23|11:26)
MUKS: Plebanek 11, Kozub 11, Łazarz 6, Knapik 6, Walnik 5, Szatko Wi. 5
WISŁA: Niedzielski 24, Biegoń 12, Krzeczek 10, Batko 7, Nowacki 5, Sałamaj 5, Woszczyński 3,
Mrożnik 3

II Dzień

MUKS „1811" Tarnów – STK „WIKAR" Nowy Sącz – 97:38 – (30:7|27:11|22:8|18:12)
MUKS: Plebanek 19, Łazarz 13, Knapik 13, Bukowiec 11, Szatko Wo. 8, Boduch 6, Szatko Wi. 6,
Kozub 6, Machala 5, Ciesielski 2
WIKAR: Sklrzypiec 14, Kossowski 11, Liśkiewicz 7, Czop 2, Ruchała 2, Serafin 2

TS „WISŁA" Kraków – STK „WIKAR" Nowy Sącz – 121:28 – (34:6|24:4|31:6|32:12)
WISŁA: Miodek 20, Niedzielski 19, Świgoń 19, Batko 16, Janas 14, Woszczyński 7, Biegoń 7, Stępniowski 7, Sałamaj 6, Nowacki 4, Rykowski 2

MUKS „1811" Tarnów – UKS „REGIS" Wieliczka – 40:63 – (16:9|13:15|5:21|6:18)
MUKS: Łazarz 9, Plebanek 7, Bukowiec 7, Szatko Wo. 4, Walnik 3, Szatko Wi. 2, Knapik 2
REGIS: Busz 13, Ślusarczyk 10, Wojciechowski 8, Baran Ja. 8, Karczmarzyk 8, Woźniak 6, Nowak 5, Siemieniec 3, Kozioł 2