Nadchodzące mecze

2 LM

16.02.2019

godz.20.00 MUKS 1811 Unia Tarnów - AZS Częstochowa

 

juniorzy

21.02.2019

godz. 20.00  TS Wisła Kraków - MUKS 1811 Unia Tarnów


kadeci A

19.02.2019

godz.17.45  STS Wikar Nowy Sącz - MUKS 1811 Unia Tarnów

 

kadeci B

06.04.2019

godz.????? MUKS 1811 Unia Tarnów - TS Wisła Kraków

 

młodzicy

01.03.2019

godz.18.30  MUKS 1811 Unia Tarnów - UKS Regis Wieliczka

 

chłopcy

17.02.2019 

godz. 11.00 MUKS 1811 Unia Tarnów - MKS Bank Spółdzielczy Limanowa

 

 


Najnowsze galerie

II miejsce kadetów w Memoriale

Zakończył się Memoriał Michała  Smętka w kategorii kadetów  Poniżej prezentujemy wyniki  w poszczególnych meczach:

1.KADRA MAŁOPOLSKI 2003 – UKS REGIS WIELICZKA  36:96

2. MUKS „1811” UNIA TARNÓW – „POGOŃ” RUDA ŚLĄSKA  78:38

3. MUKS „1811” UNIA TARNÓW – UKS MOSiR „BASKET” SOCHACZEW  112:43

4.”POGOŃ” RUDA ŚLĄSKA – UKS „REGIS” WIELICZKA  68:93

5.KADRA MAŁOPOLSKI 2003 – UKS MOSiR „BASKET” SOCHACZEW  74:48

6.”POGOŃ” RUDA ŚLĄSKA – KADRA MAŁOPOLSKI 2003   91:42

7. MUKS „1811” UNIA TARNÓW – UKS „REGIS” WIELICZKA   68:90

8. UKS MOSiR „BASKET” SOCHACZEW – UKS „REGIS” WIELICZKA   32:131

9. MUKS „1811” UNIA TARNÓW – KADRA MAŁOPOLSKI  2003  119:37

10. UKS MOSiR „BASKET” SOCHACZEW – „POGOŃ” RUDA ŚLĄSKA  51:94

 

TABELA

DRUŻYNA                                      PKT                                       BILANS KOSZY

1. UKS REGIS WIELICZKA                 8                                                            410:204

2. MUKS „1811” UNIA TARNÓW         7                                                            377:208

3. POGOŃ RUDA ŚLĄSKA                  6                                                            291:264

4. KADRA MAŁOPOLSKI 2003            5                                                            189:354

5. UKS MOSiR BASKET SOCHACZEW   4                                                            174:411

 

STRZELCY TURNIEJU

1.       TOMASZ WINDAŁ – UKS REGIS WOELICZKA                             122 pkt

2.       MARCIN KUBIAŁ– UKS MOSiR BASKET SOCHACZEW                  94 pkt

3.       KAMIL JEWUŁA – UKS „1811” UNIA TARNÓW                            80 pkt

4.       NIKODEM JEGLORZ – POGOŃ RUDA ŚLĄSKA                             67 PKT

MVP TURNIEJU

1.        BARTŁOMIEJ KRAS – MUKS „1811” UNIA TARNÓW

2.       MICHAŁ ŚLUSARCZYK – KADRA MAŁOPOLSKI 2003

3.       KRYSTIAN GRUCA – UKS REGIS WIELICZKA

4.       PAWEŁ JANUS – POGOŃ RUDA ŚLĄSKA

5.       MARCIN KUBIAK – UKS MOSiR BASKET SOCHACZEW