Nadchodzące mecze


Najnowsze galerie

Weekendowe granie w Krakowie

W ostatni  weekend  trzy nasze drużyny  z roczników 2003.2004 i 2005, przez trzy dni   rywalizowały ww mocno obsadzonym    III Międzynarodowym Turnieju o Puchar Rektora AGH w Krakowie.  Drużyny z roczników 2004 i 2005 zajęły 4 miejsca w swoich kategoriach wiekowych natomiast drużyna z rocznika 2003 7 miejsce. Ponadto nasi zawodnicy Grzegorz Idziak ( 2004 ) i Igor Michalski ( 2005 ) zostali wybrani do piątek ALL-STARS. Poniżej prezentujemy wyniki i tabele wszystkich kategorii:

Rocznik 2003:

KS Cracovia 1906 – MUKS 1811 Unia Tarnów 27-45 (4-9; 10-8; 6-19; 7-9 )
MUKS: 
Łazarz 10, Plebanek 10, Szatko 9, Knapik 6, Boduch 4, Szatko 3, Sowa 2,  Walnik 1, Szumlański, Tyborowicz, Machala, Kozub

MUKS 1811 Unia Tarnów – ŁKS Szkoła Gortata 37-48 (13-2; 6-11; 10-12; 3-13)
MUKS: Łazarz 11, Plebanek 10,  Kozub 5,  Szatko 4,  Szumlański 3,  Boduch 2,  Knapik 2, Sowa, Walnik, Machala , Szatko, Tyborowicz

Bytom- MUKS 1811 Unia Tarnów 57-36 (9-3; 14-9; 25-4; 9-20)  
MUKS: Plebanek 13, Knapik 10, Kozub 6, Szumalański 2, Machala 2, Boduch 2, Idziak Grzegorz 1, Walnik, Łazarz, Tyborowicz, Szatko, Szatko  

o miejsca 5-8 MUKS 1811 Unia Tarnów- Chromik Żary 32-36 (3-8; 8-9; 8-9; 13-10)
MUKS: Knapik 13, Łazarz 5, Szatko 3, Tyborowicz 3, Kozub 2, Plebanek 2, Boduch 2, Szumlański 1, Szatko 1, Walnik, Idziak Grzegorz, Machala

o 7 miejsce  KS Cracovia 1906 – MUKS 1811 Unia Tarnów 40-45 (13-13; 5-10; 12-10; 10-15)  
MUKS: Szatko 12, Knapik 8, Idziak Grzegorz  6, Tyborowicz 4, Łazarz 4, Kozub 4,  Boduch 2, Plebanek 2,  Szumlański 2, Walniak 1. Szatko, Jagoda

Klasyfikacja końcowa:

1 Basket Team Opalenica
2 MKKS Rybnik
3 MOSM Bytom
4 ŁKS Łódź SMS MG
5 Regis Wieliczka
6 Chromik Żary
7 MUKS 1811 Unia Tarnów
8 Cracovia Kraków SMS MG

Rocznik 2004

KS Radwan Sport – MUKS 1811 Unia Tarnów 42-33 (8-11; 14 -0 ; 14-6; 11-11)  
MUKS: Idziak Grzegorz 20, Linard 6, Olenicz 4, Więckowski 2, Gerlach 1, Szumlański, Opioła, Cholewa, Podraza, Idziak Krzysztof, Dydyński

MBA Prievidza – MUKS 1811 Unia Tarnów 57-23 (9-10; 27-0; 11-2; 6-11)
MUKS: Więckowski 5, Olenicz 4, Cholewa 4, Idziak Grzegorz 4, Linard 3, Podraza 2, Opioła 1, Idziak Krzysztof, Dydyński, Styrkowiec, Gerlach

MKS Rybnik- MUKS 1811 Unia Tarnów 50-41 (17-11; 14-5; 9-13; 10-12)  
MUKS: Idziak Grzegorz 22, Szumlański 10, Więckowski 7, Olenicz 1, Pyzik 1, Linard, Podraza, Camara, Idziak Krzysztof, Cholewa, Gerlach,

MUKS Unia Tarnów- ŁKS Łódź Szkoła Gortata 60-26 (18-4; 11-8; 19-6; 12-8)
MUKS: Idziak Grzegorz 21, Więckowski 13, Linard 8, Szumlański 7, Camara 3, Olenicz 2, Pyzik 2, Cholewa 2, Gerlach 2, Podraza, Nazaruk, Idziak Krzysztof, Gerlach

Biofarm Poznań – MUKS 1811 Unia Tarnów 34-50 (7-8; 7-24; 14-8; 6-10)
  
MUKS: Idziak Grzegorz 16, Linard 8, Szumlański 6, Pyzik 6, Olenicz 4, Więckowski 4, Dydyński 2, Podraza 2, Camara 2, Opioła, Cholewa, Gerlach, Nazaruk  

Klasyfikacja końcowa:
1 BC Prieviedza  10 pkt.
1 MKKS Rybnik  9 pkt.
3 Radwan Sport Kraków  8 pkt.
4 MUKS 1811 Unia Tarnów   7 pkt.
5 Biofarm Poznań 6 pkt.
6 ŁKS Szkoła Gortata  5 pkt.

ALL-STARS:

Ladislav Szakacs - Prieviedza Slowacja
Marcin Kosiorowski - MKKS Rybnik
Piotr Korczyński - Radwan Sport Kraków
Grzegorz Idziak – MUKS 1811 Unia Tarnów
Marcin Puchalski - Biofarm Poznań

 

Rocznik 2005

UKS Regis Wieliczka – MUKS 1811 Unia Tarnów 35-14 (11-4; 4-2; 9-5; 11-3)  
MUKS: Michalski 7, Zabawa 2, Styrkowiec 2, Opioła 2, Pierzchała 1, Barys, Pluta, Skrzypek, Zabawa, Kazek, Gołąb, Curyło, Komorowski, Kocan

KS Cracovia 1906 – MUKS 1811 Unia Tranów 28-32 (7-13; 4-8; 3-7; 14-4)
MUKS: Michalski 11, Styrkowiec 11, Gołąb 5, Skrzypek 2, Komorowski 2, Pluta, Zabawa, Barys, Kazek, Opioła, Curyło, Pierzchała,

MUKS 1811 Unia Tarnów – Biofarm Poznań  20 -38 (5-9; 8-6; 3-9; 4-12)
MUKS: Opioła 8, Skrzypek 4, Michalski 2, Zabawa 2, Pierzchała 2, Stryrkowiec 2, Pluta, Barys, Kazek, Kocan, Curyło, Pierzchała, Gołąb

MUKS Unia Tarnów- Chromik Żary 32-46 (5-16; 8-11; 10-10; 9-9)
MUKS: Opioła 9, Michalski 5, Gołąb 5, Styrkowiec 3, Kazek 2, Skrzypek 2, Pierzchała 2, Barys 2, Kocan, Cyryło, Komorowski, Curyło

MBA Prievidza – MUKS 1811 Unia Tarnów 17-39 (1-10; 7-6; 6-12; 3-11)  
MUKS: Michalski 14, Opioła 12, Strykowiec 6, Dydynski 2, Skrzypek 2, Gołąb 2, Curyło, Kocan, Gołąb, Zabawa, Pierzchała

Klasyfikacja końcowa:
1 Biofarm Poznań 10 pkt.
2 UKS Regis Wieliczka  9 pkt.
3 Chromik Żary  8 pkt.
4  MUKS 1811 Unia Tarnów   7 pkt.
5 KS Cracovia 1906   6 pkt.
6 MBA Prievidza  5 pkt.


ALL STARS
Oskar Szydlik – Biofarm Poznań
Łukasz Siemieniec – UKS Regis Wieliczka
Jakub Mysiorek – UKS Chromik Żary 
Igor Michalski – MUKS 1811 Unia Tarnów
Morawski Adrian – KS Cracovia 1906