Młodzicy nadal zwyciężają

Tym razem w wyjazdowym meczu drużyna młodzików zmierzyła się z drużyną AZS POLITECHNIKA KRAKOWSKA KORONA Kraków. Początek meczu był bardzo udany dla tarnowskich zawodników, już po 3 minutach gry prowadzili 11:0. Jednak w kolejnych minutach kwarty przeciwnik zdążył skutecznie zareagować na szybko zdobywającą przewagę drużynę MUKS, i przez to gra stała się bardziej wyrównana. Z początkiem drugiej kwarty krakowianie znowu źle zagrali w obronie, co po raz drugi w tym meczu pozwoliło tarnowianom na zdobycie wysokiej przewagi, jednak tym razem do końca pierwszej płowy drużyna Korony odrobiła swoje starty. Po przerwie po wnikliwej analizie błędów i mocno zdopingowani:) przez trenera młodzicy MUKS wyszli na parkiet i pierwsze 14 minut drugiej połowy wygrali 40:6. Ta wypracowana przewaga już do końca pozwoliła tarnowianom spokojnie kontrolować przebieg meczu i ostatecznie zakończyć go wynikiem 91:54.

Statystyki:

MUKS - AZS POLITECHNIKA KRAKOWSKA KORONA KRAKÓW 91-54 (22-17, 16-16, 29-6, 24-15)
MUKS: BANAK 26, KRAS 23, SCHABOWSKI 10, KLOCH 10, NOWAK 6, TYRKA 4, WĄS 4, FRYŚ 2, LECH, POCHROŃ, SZMYRKO po 0.