MUKS I Unia Tarnów – MUKS II Unia Tarnów

18.11.2017 r.

godz. 14.00   MKS Bank Spółdzielczy Limanowa - MUKS 1811 Unia Tarnów

Seniorzy nadal bez zwycięstwa

Kolejny przegrany mecz na wyjeździe rozegrany z KU AZS POLITECHNIKA Kraków zaliczyli Seniorzy MUKS w minioną niedziele 7 lutego. Można powiedzieć, że mecz został rozstrzygnięty w pierwszej kwarcie, którą nasza drużyna przegrała aż 25 punktami. W kolejnych kwartach gra była bardziej wyrównana, ale niestety wysokie prowadzenie przeciwnika już od początku meczu pozwoliło mu skutecznie kontrolować tempo spotkania. Ostatecznie tarnowianie przegrali 109:70. To już trzecia przegrana z rzędu naszej drużyny, niestety brak trzech podstawowych zawodników daje o sobie znać.

Poniżej statystyki meczu:

KU AZS POLITECHNIKA Kraków – MUKS 1811 UNIA Tarnów – 109:70 – (30:5; 24:25; 29:21; 26:19)
POLITECHNIKA: Siwak 11, Sypniewski 3, Mamcarczyk 10, Boczarski 4, Wieczorek 5, Stecko 6, Roszkowski 8, Durbas 12, Szewczyk 12, Pająk 19, Dwernicki 4, Szczytyński 15
MUKS: Bogusz 5, Piotrowski 3, Niemczura 8, Kozdroń 0, Piska 5, Król 0, Sulowski 34, Uriasz 15,