Seniorzy pokonani

31 styczeń, niestety pechowy dla drużyny Seniorów, po przegranym meczu z zespołem KU AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA – GALERIA ECHO. Spotkanie w pierwszej połowie wyrównane i zakończone niewielką przewagą na korzyść naszej drużyny, jednak druga połowa należała do przeciwnika. Wypracowana znaczna przewaga w trzeciej kwarcie i konsekwentna gra do końca meczu, pozwoliła zespołowi z Kielc zakończyć spotkanie wynikiem 72:50. Niestety brak trzech podstawowych zawodników MUKSu w znacznym stopniu przyczynił się do kolejnej przegranej.

Poniżej statystyki meczu:

MUKS 1811 UNIA Tarnów – KU AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA – GALERIA ECHO Kielce – 50:72 – (16:17; 14:10; 7:21; 13:24)
MUKS: Piska 16, Niemczura 11, Król 11, Bogusz 6,  Skowron 4, Uriasz 2
ECHO: Jaworski 40, Pawlak 10, Pobocha 7, Ziemski 6, Kowalski 4, Banasik 3, Drogosz 2