MUKS pokonuje MKS „LIMBACH” Limanowa

W minioną niedziele rozegrana została 7 kolejka 1 rundy rozgrywek 3 Ligi Mężczyzn. Po rozegranym trudnym meczu dla zawodników MUKSu grających w niepełnym składzie, w końcu udało się pokonać MKS „LIMBACH” Limanowa 69:65. Pierwsza połowa meczu należała do rywali, umiejętnie kontrolowali grę i utrzymali niewielką przewagę punktową. Dopiero w trzeciej kwarcie nasi zawodnicy złapali wiatr w żagle, odrobili straty oraz zdobyli przewagę nad przeciwnikiem i utrzymali ją do końca meczu. Po niedzielnej wygranej nasza drużyna zajmuję 3 miejsce w tabeli.

Poniżej prezentujemy statystyki meczu:

MUKS „1811” UNIA Tarnów – MKS „LIMBACH” Limanowa – 69:65 – (17:21; 16:18; 20:11; 16:15)