Wygrana i przegrana naszych drużyn w chłopcach.

Dobra gra od początku w obronie i skuteczna w ataku przyniosła kolejne zwycięstwo MUKS 1811 UNIA, co umocniło ją na drugiej pozycji w tabeli rozgrywek chłopców przed ostatnią kolejką rozgrywek sezonu 2014/2015. Bardzo dobra II kwarta w której gospodarze przez pierwsze 7 minut zdobyli 29 punktów nie tracąc żadnego ( 46:5). W pozostałych kwartach MUKS 1811 kontrolował sytuację na boisku systematycznie powiększając przewagę i ostatecznie wygrali 87:22.

MUKS 1811 UNIA Tarnów - MKK MDK Kielce 87 : 22 (17:5|35:5|15:5|20:7)

MUKS: Szumlański 6, Nowak 10, Molczyk 0, Lech 5, Adamczyk Filip 0, Bukowiec 5, Tryba 8, KLoch 11, Iwaniec 1, Moskal 26, Banak 15

Ostatni swój mecz w sezonie 2014/2015 rozegrała nasza druga drużyna. Początek meczu to bardzo nerwowa i nieskuteczna gra z obu stron i po 10 minutach na tablicy widniał wynik 5:6 dla drużyny gości, W drugich 10 minutach lepiej w obronie i skutecznej w obronie zagrała drużyna z Nowego Sącza i do przrwy prowadziła 33:7. Po przerwie gra się wyrównała w 36 minucie udało się drużynie MUKS 1811 zmniejszyć stratę do 19 punktów ( 30:49 ), skuteczna końcówka gości pozwoliła zwiększyć im przewagę i ostatecznie mecz zakończył się ich wygraną 57:30.

MUKS 1811 II - STS Wikar-Sądeczanin 30 : 57 (5:6|2:27|13:11|10:13)

MUKS: Krzyszkowski 2, Kawula 0, Głowacz 4, Opioła2, Łątka 0, Szatko 0, Boduch 8, Szmyrko 10, Zalewski 0, Machala 2, Szatko 0, Knapik 2