Minimalna przegrana MUKS 1811 II

Bardzo zacięte spotkanie mogli obejrzeć kibice zebrani przed południem kibice na hali Jaskółka. Początek spotkania należał do drużyny MUKS 1811, która mimo nie wykorzystanych rzutów wolnych prowadzili 7:4. Drugie 5 minut do dobra gra w obronie i skuteczna w ataku dzięki czemu po pierwszej kwarcie gospodarze prowadzili 17:11. Druga kwarta do słabsza skuteczność MUKS -u zarówno z rzutów z gry jak i rzutów wolnych w wyniku czego w ostatniej sekundzie II kwarty goście doprowadzili do remisu po 22. Po przerwie na parkiecie w dalszym ciągu panowała zacięta gra z obu stron niestety do drużyna gości odniosła minimalne zwycięstwo 42:39, wielkie brawa należą się drużynie gospodarzy za wolę walki i ambitną postawę w meczu.

MUKS 1811 UNIA II Tarnów - Radwan Sport 39 : 42 (17:11|5:11|5:11|12:9)

MUKS: Kawula 3, Głowacz 4, Szwiec 0, Sysło 0, Szatko Wiktor 0, Boduch 4, Szmyrko 7, Wałaszek 0, Kozub 14, Machala 0, Szatko Wojciech 0, Knapik 7