Nadchodzące mecze


Najnowsze galerie

Tarnowska Mini Basket Liga GRUPA AZOTY - klasy IV dziewcząt

I turniej – 26.03.2015 – hala Gumniska

 

SP Koszyce Wielkie – SP 17     28:4

 

SP Koszyce Wielkie -  Śmiertka Katarzyna -  10, Ramian Gabriela -  8, Nowakowska Magdalena - 4, Pikul Aleksandra -  4,  Śmiertka Barbara - 2.

SP 17 -       Gładysz Aleksandra -2, Gut  Olga - 2

 

SP 3 – SP 9     20:8

SP 3 -  Dubin Nikola - 10, Wajda Gabrysia - 4, Król Oliwia - 2, Stawarz Nikola -  2,

SP 9 -  – Matug Gabriela -  4, Bisek  Nikola-2, Woźniak Kaja- 2

 

SP Koszyce Wielkie – SP 20     14:6

 

SP Koszyce Wielkie - Ramian Gabrysia- 4, Pikul Aleksandra - 4, Nowakowska Magdalena- 4, Śmiertka Katarzyna-  2, Śmiertka Barbara- 2

SP 20     - Nestor Olimpia- 2, Smalec  Emilia-2, – Rudolphi Ewelina -2,

 

SP17 – SP 9     0:14

SP 9     - Bisek Nikola -10, Matug Gabriela -2, Marczuk Weronika- 2

 

 

 

SP 20 – SP 3     13:16

 

SP 20 - Nestor Olimpia -6, Rudolphi Ewelina -2, Lorecka Oriana-2, Smalec Emilia-2, Kostecka Paulina-1

SP 3 -  Król Oliwia-4, Wajda Gabriela - 4, Biczak Katarzyna-2, Dubin Nikola-2, Skowrońska Ada- 2, Stawarz Nikola- 2

 

Najlepszy strzelec:

 

1.  Bisek Nikola - 12                                                     SP 9

2. Dubin Nikola  - 12                                                   SP 3

2.  Śmiertka Katarzyna -  12                                       SP Koszyce Wielkie

3. Ramian Gabriela -  12                                             SP Koszyce Wielkie

4. Nestor Olimpia- 8                                                    SP 20

5. Nowakowska Magdalena - 8                                 SP Koszyce Wielkie

5. Pikul Aleksandra -  8                                               SP Koszyce Wielkie

6. Wajda Gabriela - 8                                                  SP 3

 

Tabela po I turnieju:

MIEJSCE

SZKOŁA

ILOŚĆ MECZY

PKT

KOSZE

 

 

1.

SP Koszyce Wielkie

2

4

42

:

10

2.

SP 3

2

4

36

:

21

3.

SP 9

2

3

22

:

20

4.

SP 20

2

2

19

:

30

5.

SP 17

2

2

4

:

42

6.

SP Wojnicz

0

0

0

:

0

 

II turniej – 15.04.2015 – hala Gumniska

 

 

SP Koszyce Wielkie – SP Wojnicz   16:8

 

SP Koszyce Wielkie – Śmiertka Katarzyna 6, Pikul Ola 6, Wach Angelika 2, Ramian Gabriela 2

SP Wojnicz – Cebula Julia 4, Rosa Zuzanna 2, Stolarz Kornelia 2

 

SP 3 – SP Koszyce Wielkie   11:17

 

SP 3 – Dubin Nikola 6, Skowrońska Ada 2, Stawarz Nikola 2, Wajda Gabriela 1

SP Koszyce Wielkie – Ramian Gabriela 10, Śmiertka Katarzyna 4, Śmiertka Barbara 3

 

SP Wojnicz – SP 9   0:15

 

SP 9 – Matug Gabriela 8, Bisek Nikola 3, Łabno Emilia 2, Czupryna Wiktoria 2

 

SP 3 – SP Wojnicz    19:6

 

SP 3 – Dubin Nikola 9, Mokwa Kinga 6, Wajda Gabriela 2, Król Oliwia 2

SP Wojnicz – Zaprzałka Julia 2, Bodzioch Wiktoria 2, Cebula Julia 2

Najlepszy strzelec:

 

1. Dubin Nikola  - 27                                                    SP 3

2. Ramian Gabriela -  24                                             SP Koszyce Wielkie

3.  Śmiertka Katarzyna -  22                                       SP Koszyce Wielkie

4.  Bisek Nikola - 15                                                     SP 9

5. Pikul Aleksandra -  14                                             SP Koszyce Wielkie

6. Wajda Gabriela - 11                                                SP 3

7. Matug Gabriela – 8                                                        SP 9

8. Nowakowska Magdalena - 8                                 SP Koszyce Wielkie

9. Nestor Olimpia- 8                                                    SP 20

 

Tabela po II turnieju:

 

MIEJSCE

SZKOŁA

ILOŚĆ MECZY

PKT

KOSZE

 

 

1.

SP Koszyce Wielkie

4

8

75

:

29

2.

SP 3

4

7

66

:

44

3.

SP 9

3

5

37

:

20

4.

SP Wojnicz

3

3

14

:

50

5.

SP 20

2

2

19

:

30

6.

SP 17

2

2

4

:

42

 

 

III turniej – 12.05.2015 /wtorek/- hala Gumniska

 

9.00     SP 17 – SP 3

9.30     SP 9 – SP Koszyce Wielkie

10.00   SP Wojnicz – SP 17

10.30   SP 9 – SP 20

11.00   SP 20 – SP Wojnicz

11.30   SP 17 – SP 20

-----------------------------------------------------------

12.00   mecz o 5 miejsce GA MiniBasket Liga          V miejsce – VI miejsce

12.30   mecz o 3 miejsce GA MiniBasket Liga          III miejsce – IV miejsce

13.00   mecz o Mistrzostwo GA MiniBasket Liga        I miejsce – II miejsce

Nominacje na mecz „Mecz Gwiazd” - będą przekazane w tym dniu.

 

17.05.2015 /niedziela/ – hala Gumniska

„Mecz Gwiazd” Grupa Azoty Mini Basket Liga Dziewcząt klas IV rocznik