godz.10.00 UKS Regis Wieliczka - MUKS 1811 Unia Tarnów

18.11.2018

godz.10.00 TS Wisła Kraków - MUKS 1811 Unia Tarnów

Regis Wieliczka nadal niepokonany

W sobotę swoje trzecie spotkanie w obecnym sezonie rozegrali juniorzy MUKS 1811 Unii Tarnów. Podopieczni trenera Łukasza Stawarza w wyjazdowym spotkaniu ulegli niepokonanemu w obecnych rozgrywkach Regisowi Wieliczka 60:88.

Pierwsza połowa meczu była bardzo wyrównana, a wynik cały czas oscylował wokół remisu. Jeszcze w 8 minucie drugiej kwarty tarnowianie prowadzili 30:29, jednak od tego momentu wyraźną przewagę uzyskali gospodarze. Skuteczne akcje Regisu w połączeniu z błędami w rozegraniu akcji tarnowian sprawiły, że końcowe minuty tej części gry Regis wygrał 8:2 i tym samym do przerwy prowadził 37:32.

Początkowo w trzeciej kwarcie obraz gry niewiele się zmienił. Jeszcze w 4 minucie tej ćwiartki było tylko 43:38 dla Regisu, jednak kolejny fragment gry gospodarze wygrali aż 11:0 uzyskując bardzo wysoką jak na to spotkanie przewagę. Niestety taki przebieg wydarzeń podłamał tarnowian, który w dalszej części meczu nie potrafili już nawiązać wyrównanej walki z rywalami. Ostatecznie MUKS 1811 Unia Tarnów przegrała 60:88 doznając drugiej porażki w sezonie.

Regis Wieliczka - MUKS 1811 Unia Tarnów 88:60 (19:22, 18:10, 29:13, 22:15)

Unia: Świętochowski 14, Stawarz Miłosz 13, Balasa 11, Kryczyk 11, Piotrowski 7, Stawarz Michał 4, Józefów 0, Gogola 0, Świerz 0, Siedlik 0, Bator 0.