godz.11.00 Niwa Oświęcim - MUKS 1811 Unia Tarnów

18.11.2018

godz.13.00 MUKS 1811 Unia Tarnów - Radwansport - Korona Kraków

Wygrana seniorów z Regisem

W kolejnym spotkaniu w 3 LM w meczu rozegranym awansem na prośbę drużyny gości nasi  seniorzy, zmierzyli się z drużyną UKS Regis Wieliczka. Mecz od początku toczył się pod dyktando MUKS – u , który już po 6 minutach prowadzili 16:2. W kolejnych minutach meczu nasz zespół kontrolował wydarzenia na boisku odnosząc zasłużone zwycięstwo 85:64. Bardzo dobry mecz rozegrali Jakub Wojciechowski zdobywca 23 punktów i Kamil Uriasz, który dorzucił 22 punkty. W tym roku zespół MUKS 1811 Unia Tarnów nie  doznaliśmy  jeszcze porażki za tydzień czeka naszą drużynę ciężki wyjazdowy pojedynek z drużyną MKS Limblach Limanowa, która zajmuje 3 miejsce w tabeli 3 LM.

MUKS 1811 UNIA Tarnów - UKS Regis Wieliczka 85 : 64 (27:16|21:11|17:18|20:19)
MUKS: Stawarz Miłosz 8, Wojciechowski 23, Balasa 0, Niemczura 9, Świerz 2, Siedlik 0, Kapałka 9, Uriasz 22, Skowron 12