18.11.2018

godz.10.00 TS Wisła Kraków - MUKS 1811 Unia Tarnów

Seniorzy wygrywają w Wadowicach

Seniorzy

Po przerwie świąteczno – noworocznej drużyna naszych seniorów powróciła   na III ligowe parkiety. W pierwszym noworocznym  nasi koszykarze zmierzyli się z drużyną Skawy w Wadowicach. Spotkanie rozpoczęło się nie po naszej myśli  . Wadowiczanie byli skuteczni w ataku, w obronie było nieco gorzej, ale pierwsza kwarta zakończyła się remisem 21:21. W drugiej kwarcie nasi koszykarze zagrali nieco słabiej w obronie i na przerwę schodzili przegrywając 7 – punktami drugiej części spotkania nasza drużyna poprawiła grę w obronie wyłanczając  z gry najskuteczniejszego zawodnika gospodarzy Konrada Mamcarczyka ( 20 punktów do przerwy i 2 po przerwie )  . W III  kwarcie, w ciągu 10 minut gry pozwoliliśmy zdobyć gospodarzą zaledwie tylko 4 punkty,  w  tym samym czasie rzucając  24 oczka i na decydującą odsłonę meczu prowadziliśmy  z bezpieczną 13 punktową przewagą. Ostatecznie mecz zakończył się naszym zwycięstwem 75:59.

MKS Skawa Wadowice - MUKS 1811 UNIA Tarnów 59 : 75 (21:21|21:14|4:24|13:16)

MUKS: Miłosz Stawarz 1, Wojciechowski 28, Niemczura 13, Świerz 0, Siedlik 0, Kapałka 4, Uriasz 18, Skowron 11

Chłopcy

W niedzielę także w Gorlicach swój mecz rozgrywała nasza drużyna w kategorii chłopców, która poniosła wysoką porażkę ze starszymi kolegami, mim.o kolejnej porażki w grze naszej młodej drużyny widać coraz więcej pozytywów

MKS Gorlice - MUKS 1811 UNIA II Tarnów 105 : 11(32:0|25:3|24:4|24:4)

MUKS: Jagoda Oskar 2, Sysło Kacper, Ogarek Szymon, Wałaszek Radosław, Kozub Marcel, Machala Dominik 2, Maniawski Kacper, Głowacz Patryk 2, Kawula Dominik 1 , Boduch Adrian 2, Łątka Mateusz, Knapik Michał 2.