18.11.2018

godz.10.00 TS Wisła Kraków - MUKS 1811 Unia Tarnów

Wygrana juniorów

Juniorzy

Początek meczu jak już tym sezonie bywa słaby w wykonaniu naszej drużyny i prowadzenie gości 7:0, później trochę lepsza gra   ale po 10  minutach meczu  19:13 dla Gorlic . Druga kwarta to lepsza gra w obronie skuteczne szybki e ataki naszej drużyny i po  7 minutach 25 :21  (12:2 wygrywamy ten fragment  ) ,  dzięki skutecznej grze Szymona Gromadzkiego  6 pkt i Jakuba Piotrowskiego 6 pkt . Do przerwy prowadzimy 31:25.  Po przerwie przewaga Muks- u waha się w granicach 4-7 punktów,    skuteczna końcówka   III kwarty spowodowała, że przed ostatnia kwartą  prowadzimy 13 pkt ( 51:38 ).W  IV kwarcie  w 2 minucie nasza przewaga urosła już nawet  do 16 punktów ( 57:41 ),  ale  słabsza końcówka meczu w wykonaniu naszej drużyny i mecz ostatecznie kończy się  65:51.

MUKS 1811 UNIA Tarnów - MKS Gorlice 65 : 51 (13:19|18:6|20:13|14:13)

MUKS: Bogusz 4, Oleksy 4, Szwed 4, Świerz 10, Gromadzki 19, Piotrowski 12, Wójcik 12

Młodzicy

W sobotę w Gorlicach swój kolejny mecz rozgrywali młodzicy. Po wyrównanej pierwszej kwarcie zakończonej zwycięstwem 17:11. W kolejnych kwartach zarysowała się wyraźniejsza przewaga drużyny gospodarzy, nie bez znaczenia jest fakt , że już 24 minucie spotkania boisko za 5 fauli opuścił najskuteczniejszy zawodnik we wcześniejszych meczach Kamil Jewuła. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 82 :30.

MKS Gorlice - MUKS 1811 UNIA Tarnów 82 : 30 (17:11|18:7|15:5|32:7)

MUKS: Banak 8, Kloch 5, Jewuła 5, Dawid Nowak 4, Dominik Nowak 3, Moskal 2, Molczyk 2, Bukowiec 1, Szumlański 0, Lech 0, Adamczyk 0