Nadchodzące mecze

2 LM

24.11.2018 r.

godz.15.00   MUKS 1811 Unia Tarnów - AZS UJK Kielce

 

juniorzy

22.10.2018 r.

godz.19.00  MUKS 1811 Unia Tarnów -UKS Regis Wieliczka II


kadet A

02.12.2018 r.

godz. 11.00   MUKS 1811 Unia Tarnów -  KS Cracovia 1906 Kraków

 

kadet B

12.12.2018r.

godz.?????   MUKS 1811 Unia Tarnów - Korona Kraków


 młodzik

17.11.2018

godz.11.00 Niwa Oświęcim - MUKS 1811 Unia Tarnów


chłopcy

18.11.2018

godz.13.00 MUKS 1811 Unia Tarnów - Radwansport - Korona Kraków



Najnowsze galerie

Wyniki pierwszego turnieju Grupa Azoty Basket Mini Ligi klas IV

WYNIKI I TURNIEJU CHŁOPCÓW KLAS CZWARTYCH
Grupa Azoty Mini Basket Liga rozegranego dnia 13.12.2014 –
w hali Gimnazjum nr 11 w Tarnowie

SP 20 - SP 1 5:4
Punkty dla SP20 – Banaś Hubert – 4, Dara Szymon- 1
Punkty dla SP1 - Kuziel Szymon- 4

SP 17 - SP18 7:13
Punkty dla SP 17- Szumlański Adrian 2, Hajdo Mateusz-2, Turak Artur- 3
Punkty dla SP 18- Sady Szymon- 8, Wróbel Miłosz-2, Łątka Grzegorz- 2

SP1 - SP10 6:15
Punkty dla SP1- Kuziel Szymon-4, Cholewa Arek- 2
Punkty dla SP10 - Sak Krzysztof- 11, Kuta Kacper- 2, Puchała Kamil-2

SP 3 - SP18 17:6
Punkty dla SP3 - Stelmach Jakub- 12, Dochnal Damian- 3, Gawron Marcin- 2
Punkty dla SP18 - Babiarz Jakub- 2, Wróbel Miłosz- 2, Łątka Grzegorz- 2

SP3 - SP9 19:7
Punkty dla SP3- Gawron Marcin-4, Dochnal Damian-6, Stelmach Jakub-8, Mazurek Konrad-1
Punkty dla SP9- Idziak Krzysztof-2, Idziak Grzegorz-5

SP 17 - SP9 16:7
Punkty dla SP17- Bojda Kacper-4, Szumlański Adrian-4, Sikora Maciej- 2,Czernecki Bartosz- 4, Dydyński Wiktor- 2
Punkty dla SP9- Linard Dawid-2, - Idziak Krzysztof-1, Idziak Grzegorz-4

SP10 – SP 20 6:18
Punkty dla SP10 - Puchała Kamil- 1, Kuta Kacper-2, Oleksy Karol-3
Punkty dla SP20 - Gacoń Przemysław-3, Banaś Hubert- 4, Kargól Dominik- 2, Bator Piotr-6, Dara Szymon-3

TABELA PO 1 TURNIEJU
1. SP 3 2 4 36:13
2. SP 20 2 4 23:10
3. SP 17 2 3 23:20
4. SP 10 2 3 21:24
5. SP 18 2 3 19:24
6. SP 1 2 2 10:20
8. SP 9 2 2 14:35

Najlepsi strzelcy Mini Basket Ligii Grupa Azoty
1. Stelmach Jakub – 20 pkt SP 3
2. Sak Krzysztof - 11 pkt SP 10
3. Idziak Grzegorz - 9 pkt SP 9
4. Dochnal Damian – 9 pkt SP3
5. Barnaś Hubert - 8 pkt SP 20
6. Kuziel Szymon - 8 pkt SP 1