godz.12.00  Korona Kraków - MUKS 1811 Unia Tarnów

03.02.2019

godz.???? MKS Gorlice -   MUKS 1811 Unia Tarnów

Przegrana w ostatniej sekundzie

Dziś kolejny mecz rozegrali nasi seniorzy tym razem w Krakowie z tamtejszą Wisłą. Po słabszej w wykonaniu naszej drużyny I kwarcie. W II kwarcie zagrali już lepiej w obronie i w ataku i do przerwy na tablicy widniał wynik 48:42 dla Wisły. W III kwarcie tarnowianie odrobili całą stratę punktową do Wisły i po trzech kwartach prowadzili 71:69 .W ostatniej kwarcie w dalszym ciągu na parkiecie toczyła się wyrównana walka żadnej z drużyn nie udało się odskoczyć na większą różnicę punktową. Na sekundę do końca meczu przy prowadzeniu MUKS – u 90:88, za trzy punkty trafił zawodnik krakowskiej Wisły i to właśnie ta drużyna odniosła zwycięstwo w meczu 91:90.

TS Wisła Kraków – MUKS 1811 UNIA Tarnów 91:90 (26:18|22:24|21:29|22:19)

MUKS: Bogusz 9, Wojciechowski 31, Niemczura 20, Świerz 0, Siedlik 2, kryczyk 0, Skowron 28