godz.10.00 UKS Regis Wieliczka - MUKS 1811 Unia Tarnów

18.11.2018

godz.10.00 TS Wisła Kraków - MUKS 1811 Unia Tarnów

Niedzielne wyniki naszych drużyn

W niedzielne przedpołudnie nasi kadeci rozegrali kolejne spotkanie ligowe tym razem z zespołem MKK MDK Kielce. Pierwsze punkty zdobyli tarnowianie i było to ich jedyne prowadzenie w meczu, jeszcze w 6 minucie pierwszej kwarty na tablicy widniał remis 9:9 ale ostatnie minuty tej kwarty to słaba gra naszych zawodników proste straty i przede wszystkim słaba skuteczność (między innymi z linii rzutów wolnych 4/12 ). W drugiej kwarcie MUKS 1811 zaczął lepiej grać w obronie ale w dalszym ciągu nasza drużyna popełniała proste straty i na przerwę schodziła przegrywając 46:26. W drugiej części obraz gry nie uległ zmianie i ostatecznie mecz zakończył się przegraną naszego zespołu 50:84.

MUKS 1811 UNIA Tarnów- MKK MDK KIelce 50 : 84 (12:28|14:18|13:18|11:20)

MUKS: Ślaski 10, Jewuła Kamil 6, Poręba 4, Jewuła Patryk 14, Myszka 10, Babiarz 0, Rems 2, Majchrzak 0, Mikulski 4

Po południu o godzinie 16 rozgrywali swoje spotkanie w Wieliczce nasi seniorzy z miejscowym Regisem. Pierwsza kwarta wyrównana zakończona remisem 17:17. W drugiej kwarcie nasza drużyna poprawiła grę w obronie i w ataku i dzięki temu na przerwę schodziła prowadząc 37:21. Po przerwie nasi zawodnicy kontrolowali sytuację i nie pozwolili sobie wydrzeć zwycięstwa odnosząc drugą w tym sezonie wygraną 78:59.

UKS Regis Wieliczka - MUKS 1811 UNIA Tarnów 59:78 ( 17:;17. 4:20, 21:17, 17:24 )

MUKS: Bogusz 10, Stawarz Miłosz 0, Wojciechowski 25, Gogola 2, Niemczura 12, Siedlik 0, Kryczyk 0, Piotrowski 2, Skowron 16, Stawarski 11