godz.11.00 Niwa Oświęcim - MUKS 1811 Unia Tarnów

18.11.2018

godz.13.00 MUKS 1811 Unia Tarnów - Radwansport - Korona Kraków

Przegrana seniorów w Oświęcimiu

Pierwsze punkty w meczu zdobywa  Niwa  , jednak następne 7 punktów z rzędu  zdobył   najbardziej aktywny i skuteczny   przez cały mecz , Kamil Uriasz. Po pierwszych 10 min nieznaczna przewaga gospodarzy. Druga kwarta to bardzo dobra gra zawodnika Niwy Łukasza Pająka, który zdobywa 10 pkt i nie ma sobie równych pod koszem. Jednak Nasi zawodnicy    konsekwentnie grają swoje i nie pozwalają Niwie odskoczyć na bezpieczną przewagę punktową. W rezultacie wynik do przerwy to  jedynie 2 punkty przewagi Oświęcimia, 33:31 . Po przerwie koszykarze Niwy  podkręcają tempo szybkimi akcjami i dobrą obroną strefową, która pozwala im odskoczyć na 6 punktów na zakończenie III kwarty.   W IV kwarcie mimo ambitnej postawy  naszych zawodników nie udaje się im  odwrócić  losów meczu i tym samym ponieśliśmy drugą porażkę w sezonie przegrywając 64:55.

KS NIWA Oświęcim - MUKS 1811 UNIA Tarnów 64:55 ( 15:10, 18:21, 13:9, 18:15 )
MUKS: Bogusz 2, Niemczura 6, Stawarz Miłosz 1, Piotrowski 0, Świerz 0, Siedlik 1, Skowron 14, Uriasz 23, Stawarski 8