Nadchodzące mecze

2 LM

18.11.2018 r.

godz.17.00   AZS Częstochowa - MUKS 1811 Unia Tarnów 

 

juniorzy

22.10.2018 r.

godz.19.00  MUKS 1811 Unia Tarnów -UKS Regis Wieliczka II


kadet A

18.11.2018 r.

godz. 10.00   MUKS 1811 Unia Tarnów -  STK WIKAR Nowy Sącz

 

kadet B

12.12.2018r.

godz.?????   MUKS 1811 Unia Tarnów - Korona Kraków


 młodzik

17.11.2018

godz.10.00 UKS Regis Wieliczka - MUKS 1811 Unia Tarnów


chłopcy

18.11.2018

godz.10.00 TS Wisła Kraków - MUKS 1811 Unia Tarnów



Najnowsze galerie

VI Memoriał M.Smętka w kategorii juniorów wygrywa ZKS STAL Stalowa Wola

Za nami VI Memoriał M.Smętka w kategorii juniorów, zwyciężyła w nim drużyna ZKS STAL STALOWA WOLA, która w finale pokonała MUKS 1811 UNIA TARNÓW. ale poklei w pierwszym porannym meczu po ciężkim i wyrównanym meczu zespól MUKS 1811 UNIA pokonał MKS GORLICE 54:47. W drugim meczu także nie zabrakło walki i emocji lepsi w nim okazali się zawodnicy ze STALOWEJ WOLI którzy wygrali z NIWĄ OŚWIĘCIM 65:53. Popołudniu w meczu o 3 miejsce spotkały się drużyny z OŚWIĘCIMIA i GORLIC lepsza okazała się ta pierwsza zwyciężając 96: 60. W finale natomiast okazali się lepsi zawodnicy "Stalówki" , którzy pokonali gospodarzy turnieju 79:52. Wyniki poszczególnych spotkań:

MUKS 1811 UNIA Tarnów - MKS Gorlice 54;47 ( 13:20, 14:2, 15:9, 12:16 )

MUKS: Król 0, Bochenek 3, Gurgul 0, Surdej 0, Gogola 5, Oleksy 4, Świerz 13, Gromadzki 3, Górski 2,Piotrowski 9, Wójcik 15
MKS: Stec 0, Nakonieczny 3, Krol 3, Szlanta 0, Łacny 24, Kozień 2, Roman 9, Kamyk 6, Święs 0, Paździora 0

KS NIWA Oświęcim - ZKS STAL Stalowa Wola 53:63 ( 13:11, 18:16, 13:15, 9:21 )

NIWA: Pławecki 8, Tępka 4, Wasyl 3, Pajdak 7, Gonszcz 0, Idęć 9, Kułaga 0, Koperski 21, Woźniczka 1
STAL: Taraszyński 2, Czopor 11, Buczek 9, Tabor 2, Karlik 13, Wyka 0, Golec 0, Chamera 2, Bandyga 8, Szwedo 16

mecz o 3 miejsce:

KS NIWA Oświęcim - MKS Gorlice 96:60 ( 24:16, 18:6, 23:16, 31:22 )

NIWA: Pławecki 10, Tępka 9, Wasyl 7, Pajdak 12, Gonszcz 10, Idęć 13, Kułaga 1, Koperski 11, Woźniczka 23
MKS: Stec 0, Nakonieczny 9, Krol 15, Szlanta 0, Łacny 27, Kozień 0, Roman 0, Kamyk 4, Święs 3, Paździora 2

mecz o 1 miejsce

MUKS 1811 UNIA Tarnów - ZKS STAL Stalowa Wola 52:79 ( 17:19, 9:16, 17: 21, 9: 23)
MUKS: Król 0, Bochenek 0, Gurgul 0, Surdej 2, Gogola 10, Oleksy 2, Fido 0,Świerz 7, Gromadzki 6, Górski 3,Piotrowski 12, Wójcik 10
STAL: Mokrzycki 4, Taraszyński 12, Czopor 6, Buczek 4, Partyka 7, Tabor 11, Karlik 0, Wyka 0, Golec 0, Golec 2,Chamera 2, Bandyga 15, Szwedo 16

Królem strzelców został: Łacny Kamil ( MKS Gorlice) - 51 pkt



Trenerzy także wybrali najlepszych zawodników w swoich drużynach zostali nimi:


Buczek Jacek - ZKS STAL Stalowa Wola
Wójcik Szymon - MUKS 1811 UNIA Tarnów
Woźniczka Paweł - KS NIWA Oświęcim
Łacny Kamil - MKS Gorlice

 

Kolejność końcowa:

I miejsce ZKS STAL Stalowa Wola

 

II miejsce MUKS 1811 UNIA Tarnów

 

III miejsce KS NIWA Oświęcim

 

IV miejsce MKS Gorlice