Nadchodzące mecze

3 LM

koniec sezonu

 

kadet A

koniec sezonu

 

kadet B

koniec sezonu


 młodzik

koniec sezonu


chłopcy

koniec sezonu


Najnowsze galerie

Kadet A

W sezonie 2017/2018 drużyna występujące w rozgrywkach Kadet A swoje mecze rozgrywa
na hali Miejski Dom Sportu przy ul. Traugutta 5A w Tarnowie. 

 

Tabela rozgrywek w klasie Kadet A:      

LpZespółMZPPktZd-St
1. UKS Regis Wieliczka 12 11 1 23 1098-611
2. MUKS 1811 Tarnów 12 10 2 22 1124-699
3. TS Wisła Kraków 12 10 2 22 1137-720
4. MKS Gorlice 11 7 4 18 825-858
5. KS Korona Kraków 11 4 7 15 685-853
6. Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie Nowy Sącz 11 3 8 14 656-861
7. MKK MDK Kielce 11 3 8 14 706-1134
8. KS UKS Kadet Oświęcim 11 2 9 13 614-866
9. KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 11 1 10 12 643-886

 




Terminarz i wyniki spotkań z udziałem zespołu MUKS 1811 Unia Tarnów 

15.10.2017
STK Nowy Sącz - MUKS „1811” Unia Tarnów 47 : 77 (11:20|21:17|9:19|6:21)
MUKS:
 
15..2017
MUKS „1811” Unia Tarnów - KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków 92 : 39 (32:4|21:9|19:7|20:19)
MUKS:

28.10.2017
MUKS „1811” Unia Tarnów – TS Wisła Kraków 63 : 52 (15:11|9:17|20:12|19:12)
MUKS: 

 

29.10.2017

MKS Gorlice - MUKS „1811” Unia Tarnów 48 : 96 (7:22|14:23|15:26|12:25)

MUKS:


19.11.2017
KS Korona Kraków - MUKS „1811” Unia Tarnów 51 : 88 (8:25|20:26|9:18|14:19)
MUKS:

 

26.11.2017
MKK MDK Kielce - MUKS „1811” Unia Tarnów 52 : 157 (11:42|12:38|13:37|16:40)
MUKS:


02.12.2017
MUKS „1811” Unia Tarnów – UKS Regis Wieliczka  72 : 78 (11:17|26:17|19:21|16:23)
MUKS:

 

03.12.2017
UKS Kadet Oświęcim - MUKS „1811” Unia Tarnów 47 : 108 (9:29|7:26|18:25|13:28)
MUKS:

 

09.12.2017
TS Wisła Kraków - MUKS „1811” Unia Tarnów 77 : 67 (24:15|24:16|10:24|19:12)
MUKS:

 

17.12.2017
MUKS „1811” Unia Tarnów -  STK Nowy Sącz  97 : 83 (17:28|31:18|20:13|29:24)
MUKS:

 

07.01.2018
KS Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków - MUKS „1811” Unia Tarnów 54 : 103 (18:24|13:32|19:21|4:26)
MUKS:

 
21.01.2018
MUKS „1811” UNIA Tarnów – MKS Gorlice – 104:71 – (24:15|31:20|24:16|25:20)
MUKS: Tryba 25, Schabowski 20, Moskal 15, Kras 13, Kloch 12, Pochroń 6, Knapik 6, Banak 4,
Ciesielski 2, Maniawski 1.