Nadchodzące mecze

2 LM

23.10.2019 r.

godz.19.30  MUKS 1811 Unia Tarnów - AZS PWSTE Jarosław 

 

juniorzy 

09.11.2019 r.

godz.?????  MUKS 1811 Unia Tarnów - MKS Gorlice

 

kadeci A  

27.10.2019 r.

godz.13.00  MUKS 1811 Unia Tarnów - KS Korona Oknoplast II Kraków


kadeci B

06.11.2019 r.

godz.18.00 MUKS 1811 Unia Tarnów - UKS Regis Wieliczka

    

młodzicy

27.10.2019 r.

godz.15.00  MUKS 1811 Unia Tarnów - KS Cracovia 1906 Kraków

 

chłopcy

czekamy na nowy sezon

 

 


Najnowsze galerie

ŁKS Szkoła Gortata wygrywa w Memoriale U 18

W dniach 21.09 - 22.09.2019 odbył się XI Memoriał Michała Smętka w koszykówce chłopców rocznik 2002 - i młodsi, kategoria wiekowa Junior. Najlepszą drużyną dwudniowych zmagań okazała się drużyna ŁKS Szkoły Gortata Łódź, która wygrała wszystkie mecze w Memoriale, drugie miejsce zajęła drużyna UKS Regis Wieliczka z jedną przegraną, na trzecim miejscu uplasowała się MUKS 1811 Unia Tarnów z dwiema przegrani, czwarte miejsce zajęła drużyna MUKS Piaseczno, a piąte Twarde Pierniki Toruń.

Poniżej prezentujemy wyniki w poszczególnych meczach i zdobycze punktowe:

DZIEŃ PIERWSZY

MUKS"1811" TARNÓW – TWARDE PIERNIKI TORUŃ 85 : 58 ( 22:11 , 23:19, 24:10, 16:18 )

MUKS"1811" TARNÓW : Schabowski 13, Walnik 2, Moskal 8, Kloch 4, Ciesielski 5, Tomasiewicz 0, Banach 0, Kucharski 10, Kras 10, Pochroń 18, Górecki 4, Maniawski 11
Trener: M. SKOWRON
TWARDE PIERNIKI TORUŃ: Supcziński 0, Kwiatkowski 4, Nornicki 4, Maksoń 9, Kowalkowski 6, Latarski 6, Michalski 5, Lisewski 15, Skonieczny 5, Wesołowski 4
Trener: A. DURA
………………………………………………………………………
UKS REGIS WIELICZKA – MUKS PIASECZNO 108 :58
( 29:14, 30:12, 22:22, 27:10 )

UKS REGIS WIELICZKA: Kłaput 2, Dawiec 10, Nykaza 7, Dybała 4, Makowski 0, Kozioł 9, Przęczek 17, Dyngosz 10, Rerak 21, Jędrzejczyk 12, Ferenczak 13, Łokas 3
Trener: M. SAROTA, Asystent trenera G. DYBAŁA
MUKS PIASECZNO : Bogucki 1, Łyczka 4, Szywalski 3, Łazarek 24, Makowski 4, Markiewicz 0, Lenarcik 2, Zalewski 0, Babij 0, Darczuk 8, Piekarski 4, Łyczka 3
Trener: A. JANUS
………………………………………………………………………
ŁKS SZKOŁY GORTATA ŁÓDŹ - TWARDE PIERNIKI TORUŃ 106:74 (37:9, 17:23, 27:25, 25:17)

ŁKS SZKOŁY GORTATA ŁÓDŹ : Stępień 10, Parfienik 8, Wojciecowski 7, Rafałek 8, Hasiak 2, Kołodziejczyk 15, Deka 1, Kwieciński 21, Witkiewicz 8 , Bykowski 8, Gregorczuk 7, Maj 11
Trener: R. ANTOSZEWSKI
TWARDE PIERNIKI TORUŃ: Supcziński 4, Kwiatkowski 7, Nornicki 4, Maksoń10, Kowalkowski 9, Latarski 11, Michalski 5, Lisewski 17, Skonieczny 7, Wesołowski 0
Trener: A. DURA
………………………………………………………………………
MUKS PIASECZNO - MUKS"1811" TARNÓW 62:80 ( 14:15, 14:17, 14:24, 20:24 )

MUKS PIASECZNO : Bogucki 2, Łyczka 15, Szywalski 4, Łazarek 18, Makowski 7, Markiewicz 0, Lenarcik 0, Zalewski 3, Babij 7, Darczuk 6, Piekarski 0, Łyczka 0
Trener: A. JANUS
MUKS"1811" TARNÓW : Schabowski 16, Walnik 2, Moskal 17, Kloch 11, Ciesielski 2, Tomasiewicz 0, Banach 0, Kucharski 4, Kras 0, Pochroń 15, Górecki 3, Maniawski 10
Trener: M. SKOWRON

………………………………………………………………………
ŁKS SZKOŁY GORTATA ŁÓDŹ - UKS REGIS WIELICZKA 86:73 ( 20:20, 14:24, 22:7, 30:22 )
ŁKS SZKOŁY GORTATA ŁÓDŹ : Stępień 2, Parfienik 4, Wojciecowski 0, Rafałek 7, Hasiak 16, Kołodziejczyk 19, Deka 0, Kwieciński 13, Witkiewicz 6 , Bykowski 13, Gregorczuk 0, Maj 6
Trener: R. ANTOSZEWSKI
UKS REGIS WIELICZKA: Kłaput 0, Dawiec 2, Nykaza 22, Dybała 2, Makowski 0, Kozioł 3, Przęczek 12, Dyngosz 6, Rerak 14, Jędrzejczyk 6, Ferenczak 6, Łokas 0
Trener: M. SAROTA, Asystent trenera G. DYBAŁA
………………………………………………………………………
DZIEŃ DRUGI

MUKS PIASECZNO - TWARDE PIERNIKI TORUŃ 81:75 ( 21:20, 16:24, 18:22, 26:9 )

MUKS PIASECZNO : Bogucki 3, Łyczka 9, Szywalski 2, Łazarek 38, Makowski 6, Markiewicz 0, Lenarcik 0, Zalewski 0, Babij 0, Darczuk 13, Piekarski 0, Łyczka 0
Trener: A. JANUS
TWARDE PIERNIKI TORUŃ: Supcziński 2, Kwiatkowski 8, Nornicki 5, Maksoń 5, Kowalkowski 11, Latarski 7, Michalski 5, Lisewski 26, Skonieczny 1, Wesołowski 5
Trener: A. DURA
………………………………………………………………………
MUKS"1811" TARNÓW - ŁKS SZKOŁY GORTATA ŁÓD 70:94 (9:33, 17:22, 24:20, 20:19 )

MUKS"1811" TARNÓW : Schabowski 11, Walnik 0, Moskal 9, Kloch 0, Ciesielski 6, Tomasiewicz 0, Banach 2, Kucharski 9, Kras 6, Pochroń 14, Górecki 0, Maniawski 13
ŁKS SZKOŁY GORTATA ŁÓDŹ : Stępień 8, Parfienik 2, Wojciechowski 2, Rafałek 5, Hasiak 9, Kołodziejczyk 15, Deka 8, Kwieciński 13, Witkiewicz 6 , Bykowski 6, Gregorczuk 10, Maj 10
………………………………………………………………………
UKS REGIS WIELICZKA - TWARDE PIERNIKI TORUŃ 108:98 ( 38:10, 28:26, 21:33, 21:29 )

UKS REGIS WIELICZKA: Kłaput 5, Dawiec 5, Nykaza 12, Dybała 6, Makowski 2, Kozioł 6, Przęczek 17, Dyngosz 11, Rerak 23, Jędrzejczyk 0, Ferenczak 13, Łokas 8
TWARDE PIERNIKI TORUŃ: Supcziński 1, Kwiatkowski 15, Nornicki 12, Maksoń 11, Kowalkowski 14, Latarski 24, Michalski 0, Lisewski 17, Skonieczny 2, Wesołowski 2

………………………………………………………………………
ŁKS SZKOŁY GORTATA ŁÓDŹ - MUKS PIASECZNO 125:64 ( 31:19, 36:15, 32:18, 26:12)

ŁKS SZKOŁY GORTATA ŁÓDŹ : Stępień 15, Parfienik 6, Wojciechowski 4, Rafałek 15, Hasiak 6, Kołodziejczyk 18, Deka 12, Kwieciński 13, Witkiewicz 2 , Bykowski 16, Gregorczuk 17, Maj 1
MUKS PIASECZNO : Bogucki 11, Łyczka 4, Szywalski 0, Łazarek 31, Makowski 10, Markiewicz 2, Lenarcik 0, Zalewski 0, Babij 2, Darczuk 2, Piekarski 2, Łyczka 0
………………………………………………………………………
MUKS"1811" TARNÓW - UKS REGIS WIELICZKA 62:97( 15:24, 19:22, 13:26, 15:25 )

MUKS"1811" TARNÓW : Schabowski 9, Walnik 3, Moskal 14, Kloch 0, Ciesielski 8, Tomasiewicz 0, Banach 7, Kucharski 6, Kras 6, Pochroń 4, Górecki 0, Maniawski 5
UKS REGIS WIELICZKA: Kłaput 0, Dawiec 3, Nykaza 8, Dybała 4, Makowski 0, Kozioł 10, Przęczek 9, Dyngosz 13, Rerak 31, Jędrzejczyk 0, Ferenczak 147 Łokas 2

………………………………………………………………………

MVP TURNIEJU
1. KACPER MANIAWSKI - MUKS 1811 UNIA TARNÓW
2. ALEX ŁYCZKA - MUKS PIASECZNO
3. TOMASZ KWIECIŃSKI - ŁKS SZKOŁY GORTATA ŁÓDŹ
4. MACIEJ DYBAŁA - UKS REGIS WIELICZKA
5. MATEUSZ LISEWSKI - TWARDE PIERNIKI TORUŃ

Królem strzelców został :
PIOTR ŁAZAREK (MUKS PIASECZNO) - 107 PKT

TABELA KOŃCOWA -
W XI MEMORIALE MICHAŁA SMĘTKA - JUNIOR ROCZNIK 2002 I MŁODSI

MIEJSCE DRUŻYNA
1. ŁKS SZKOŁY GORTATA ŁÓDŹ
2. UKS REGIS WIELICZKA
3. MUKS 1811 UNIA TARNÓW
4. MUKS PIASECZNO
5. TWARDE PIERNIKI TORUŃ