kadeci A

kadeci B

młodzicy

Wygrana młodzików z Koroną

W minioną sobotę młodzicy na własnym parkiecie podejmowali zespół KS „OKNOPLAST KORONA” Kraków. Pierwsza kwarta meczu była zdecydowanie najlepiej rozegraną przez nasz zespół, dobra gra w defensywie i skuteczna w ataku pozwoliła zakończyć ją wynikiem (22:8). Pomimo wysokiego prowadzenia naszego zespołu krakowianie nie ulegli presji i przez dwie kolejne kwarty odrabiali straty. Skuteczna gra drużyny gości spowodowała, że w ostatniej część meczu nasza 14 punktowa przewaga spadła do 6 przez co na boisku przez chwilę zaczęło się robić nerwowo. Dopiero w połowie kwarty serią skutecznych akcji młodzicy powtórzyli sukces z początku meczu, co pozwoliło im znacznie odskoczyć od przeciwnika i pewnie sięgnać po zwycięstwo w tym meczu.

MUKS „1811” UNIA Tarnów – KS „OKNOPLAST KORONA” Kraków – 84:62 – (22:8|17:22|22:25|23:7)
MUSK: Banach 23, Michalski 17, Baziak 14, Opioła 8, Gołąb 7, Sereda 7, Pierzchała 3, Styrkowiec 3, Skrzypek 2