godz.18.30  MUKS 1811 Unia Tarnów - UKS Regis Wieliczka

24.02.2019

godz. 10.00 MUKS 1811 Unia Tarnów - TS Wisła Kraków

Przegrana kadetów B w Kielcach

Po zwycięstwo nie udało się sięgnąć również prowadzonej przez trenera Łukasza Stawarza ekipie kadetów „B” MUKS 1811 Unii Tarnów, która zagrała w Kielcach z tamtejszym AZS UJK. Po pierwszej kwarcie przegranej przez nasz zespół różnicą czternastu „oczek”, w drugiej pojawił się cień nadziei na korzystny wynik dla MUKS 1811 Unii. Tarnowianie wygrali bowiem tę odsłonę trzema punktami i do przerwy przegrywali 31-42. W drugiej połowie na boisku zdecydowanie przeważali jednak kielczanie i po bardzo słabym meczu, MUKS 1811 Unia przegrał 58-97 (11-25, 20-17, 13-22, 14-33).

MUKS 1811 Unia: Igor Michalski 21, Mikołaj Wróbel 14, Jan Camara 7, Adrian Barnaś 5, Krzysztof Idziak 3, Jakub Pierzchała 3, Maksymilian Sereda 3, Arkadiusz Cholewa 2, Szymon Skrzypek 0, Eryk Styrkowiec 0.