Nadchodzące mecze

3 LM

08.10.2017 r

MUKS 1811 Unia Tarnów - AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce

 

kadet A

MUKS 1811 Unia Tarnów - TS Wisła Kraków

 

kadet B

20.01.2018 r.

MUKS I Unia Tarnów – MUKS II Unia Tarnów

 

młodzik

30.09.2017

godz.11.00 MUKS 1811 Unia Tarnów - MKK MDK Kielce

 

chłopcy



Najnowsze galerie

Kolejny turniejowy weekend

 
Kadeci od piątku a młodzicy już od jutra będą rywalizować w Krakowie w IV Międzynarodowym Turnieju o Puchar Rektora AGH w Krakowie. Poniżej prezentujemy terminarz:
U16 BOYS 2002

Grupa A
KS Cracovia 1906 r.2001 PK
Biofarm Poznań
Gimnazjum Ursynów
BCM Orli Pristojov

Grupa B
Vardar Skopje
Wisła Kraków
MKKS Rybnik
Pro Basket Mińsk Mazowiecki

Grupa C
MUKS 1811 Unia Tarnów
Vilnus KM
Rosa Radom
WKK Wrocław

Grupa D
Cracovia 1906 Szkoła Gortata
Regis Wieliczka
MOSM Bytom
Kongsber Miners

Piątek 08.09.2016
Hala TS Wisła Kraków
9.30 A1 – A2 Cracovia - Biofarm
11.00 B1 – B2 Skopje - Wisła
12.30 A3 – A4 Ursynów - Pristojov
14.00 B3 – B4 Rybnik - Mińsk Mazowiecki
15.30 A1 – A3 Cracovia - Ursynów
17.00 A2 – A4 Biofarm - Pristojov
18.30 B1 – B3 Skopje - Rybnik
20.00 B2 – B4 Wisła - Mińsk Mazowiecki

Hala os. Oświecenia 30
9.30 C1 – C2 Tarnów - Vilnus
11.00 D1 – D2 Cracovia - Regis
12.30 C3 – C4 Radom - Wrocław
14.00 D3 – D4 Bytom - Kongsber
15.30 C1 – C3 Tarnów - Radom
17.00 C2 – C4 Vilnus - Wrocław
18.30 D1 – D3 Cracovia - Bytom
20.00 D2 – D4 Wieliczka - Kongsber

Sobota 9.09.2016
Hala TS Wisła Kraków
8.00 A1 – A4 Cracovia - Pristojov
9.30 A2 – A3 Biofarm - Ursynów
11.00 B1 – B4 Skopje - Mińsk Mazowiecki
12.30 B2 – B3 Wisła - Rybnik

15.30 A4 – B4
17.00 A3 – B3
18.30 A2 – B2
20.00 A1 – B1

Hala Dom Harcerza
8.00 C1 – C4 Tarnów - Wrocław
9.30 C2 – C3 Vilnus - Radom
11.00 D1 – D4 Cracovia - Kongsber
12.30 D2 – D3 Wieliczka -Bytom

15.30 C4 – D4
17.00 C3 – D3
18.30 C2 – D2
20.00 C1 – D1

Niedziela 10.09.2016
Hala TS Wisła Kraków
8.00 o 15 miejsce
9.30 o 13 miejsce
11.00 o 11 miejsce
12.30 o 9 miejsce

Hala Dom Harcerza
8.00 o 7 miejsce
9.30 o 5 miejsce
11.00 o 3 miejsce
12.30 o 1 miejsce
14.30 Zakończenie

U 14 rocznik 2004
Czwartek
OŚWIECENIA 17.45 A1 – A5 Małopolska – Wieliczka
Wisła Kraków 18.30 B1 – B5 TARNÓW – WISŁA KRAKÓW
Piątek 08.09.2017
09.00 A5 – A2 Wieliczka – WARSZAWA
10.30 A3 – A4 BYTOM – ŁOWICZ
12.00 B5 – B2 TARNÓW – RYBNIK
13.30 B3 – B4 PREVIDZA – RYBNIK
15.00 A5 – A3 WIELICZKA –BYTOM
16.30 A1 – A2 PREVIDZA – ŁKS SZKOŁA GORTATA
18.00 B1 – B2 MALOPOLSKA – WARSZAWA
19.30 B5 – B3

SOBOTA
8.00 A3 – A1 BYTOM – MALOPOLSKA
9.30 A4 – A5 ŁOWICZ – WIELICZKA
11.00 B3 – B1 PREVIDZA – TARNÓW
12.30 B4 – B5 RYBNIK – WISŁA
14.00 A1 –A4 MAŁOPOLSKA – ŁOWICZ Hala UJ
14.00 A2 – A3 WARSZAWA – BYTOM Hala AGH
14.00 B1 – B4 TARNÓW – ŁKS SZKOŁA GORTATA Hala Dom Harcerza
17.00 B2 – B3 SZKOŁA GORTATA - PREVIDZA
18.30 B4 – B2 RYBNIK –ŁKS SZKOŁA GORTATA
20.00 A4 – A2 ŁOWICZ – WARSZAWA
NIEDZIELA
8.00 9 MIEJSCE
9.30 7 MIEJSCE
11.00 5MIEJSCE
12.30 3 MIEJSCE
14.00 1 MIEJSCE