Nadchodzące mecze


Najnowsze galerie

IV miejsce kadetów w Ćwierćfinałach

Podsumowanie turnieju Ćwierćfinałowego kadetów w Tarnowie.

 

·  Uczestnicy:

Politechnika Neptun Gdańsk

ŻAK Żory

Biofarm Basket Junior Poznań

MUKS 1811 Unia Tarnów

 

 

·  I dzień turnieju

28.04.2017 ( piątek )

 

ŻAK Żory - Biofarm Basket Junior Poznań 87:77 ( 19:22, 28:19, 23:19, 17:17 )

Komisarz: Wiesław Karliński

Sędziowie: Romanowski Robert, Mróz Krzysztof

MVP meczu: Maciej Łatka ( ŻAK Żory )

 

 

ŻORY

 

 

 

POZNAŃ

 

nr

Imię i nazwisko

pkt

 

Nr

Imię i nazwisko

pkt

1

Kacper Wojciechowski

18

 

1

Krzysztof Jaroszewski

DNP

3

Alan Jatczyk

23

 

2

Mateusz Michał Andrzejewski

3

4

Damian Kupka

0

 

3

Jan Szuba

2

7

Bartłomiej Szady

20

 

5

Wojciech Tomaszewski

22

9

Paweł Sitek

6

 

6

Nikodem Królikowski

0

12

Piotr Palczewski

4

 

8

Igor Burzyński

23

13

Jakub Skowroński

0

 

9

Krzysztof Kruszyński

5

15

Piotr Golc

6

 

11

Aleksander Wiśniewski

2

21

Jakub Pietrzak

4

 

13

Adam Jerzy Piotrowski

0

23

Miłosz Żebrowski

0

 

24

Szymon Sobiech

15

24

Maciej Łatka

6

 

30

Szymon Koper

DNP

32

Maksymilian Przybyła

0

 

44

Jeremiasz Marciniak

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Politechnika Neptun Gdańsk – MUKS 1811 Unia Tarnów 79:65 ( 22:13, 27:14, 14:18, 16:20 )

Komisarz: Wiesław Karliński

Sędziowie: Tracz Miłosz, Foltyn Mateusz  

MVP meczu: Piotr Duriasz ( Politechnika Neptun Gdańsk )

 

 

GDAŃSK

 

 

 

TARNÓW

 

nr

Imię i nazwisko

Pkt

 

nr

Imię i nazwisko

pkt

8

Jan Gulczyński

8

 

4

Bartłomiej Kras

8

12

Przemysław Kowalski

11

 

5

Dominik Nowak

0

17

Jan Karbowiak

10

 

6

Kamil Jewuła

20

18

Jakub Wittstock

11

 

7

Bartosz Lech

DNP

20

Hubert Majewski

DNP

 

8

Mateusz Pochroń

0

24

Jakub Kępiński

0

 

9

Miłosz Fryś

DNP

25

Marcin Dolny

7

 

11

Mateusz Tryba

14

26

Tomasz Kuczyński

2

 

12

Adrian Kloch

0

27

Piotr Duriasz

10

 

14

Michał Moskal

10

32

Mateusz Pieczykolan

18

 

15

Damian Banak

10

36

Maciej Pilski

2

 

17

Andrzej Schabowski

3

 

 

 

 

18

Konrad Poniewierski

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

·   II dzień turnieju

29.05.2017 r.( sobota )

 

Politechnika Neptun Gdańsk - ŻAK Żory  81:58 ( 17:18, 10:19, 27:14, 27:7 )

Komisarz: Wiesław Karliński

Sędziowie: Romanowski Robert, Urbański Tomasz

MVP meczu: Przemysław Kowalski ( Politechnika Neptun Gdańsk )

 

GDAŃSK

 

 

 

ŻORY

 

nr

Imię i nazwisko

pkt

 

nr

Imię i nazwisko

pkt

8

Jan Gulczyński

1

 

1

Kacper Wojciechowski

7

12

Przemysław Kowalski

12

 

3

Alan Jatczyk

13

13

Łukasz Krueger

0

 

4

Damian Kupka

0

17

Jan Karbowiak

15

 

7

Bartłomiej Szady

17

18

Jakub Wittstock

2

 

9

Paweł Sitek

0

20

Hubert Majewski

2

 

13

Jakub Skowroński

4

24

Jakub Kępiński

DNP

 

15

Piotr Golc

6

25

Marcin Dolny

6

 

21

Jakub Pietrzak

2

26

Tomasz Kuczyński

DNP

 

23

Miłosz Żebrowski

7

27

Piotr Duriasz

13

 

24

Maciej Łatka

1

32

Mateusz Pieczykolan

27

 

32

Maksymilian Przybyła

0

36

Maciej Pilski

3

 

34

Piotr Palczewski

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MUKS Unia 1811 Tarnów - Biofarm Basket Junior Poznań 76:81 ( 14:22, 22:22, 22:16, 15:13, d.3:8 )

Komisarz: Wiesław Karliński

Sędziowie: Wojna Arkadiusz, Oleksy Łukasz

MVP meczu: Aleksander Wiśniewski ( Biofarm Basket Junior Poznań )

 

 

TARNÓW

 

 

 

POZNAŃ

 

nr

Imię i nazwisko

pkt

 

Nr

Imię i nazwisko

pkt

4

Bartłomiej Kras

2

 

1

Krzysztof Jaroszewski

DNP

5

Dominik Nowak

DNP

 

2

Mateusz Michał Andrzejewski

DNP

6

Kamil Jewuła

37

 

3

Jan Szuba

DNP

7

Bartosz Lech

DNP

 

5

Wojciech Tomaszewski

9

8

Mateusz Pochroń

DNP

 

6

Nikodem Królikowski

0

9

Miłosz Fryś

DNP

 

8

Igor Burzyński

16

11

Mateusz Tryba

7

 

9

Krzysztof Kruszyński

18

12

Adrian Kloch

0

 

11

Aleksander Wiśniewski

9

14

Michał Moskal

13

 

13

Adam Jerzy Piotrowski

4

15

Damian Banak

4

 

24

Szymon Sobiech

14

17

Andrzej Schabowski

11

 

30

Szymon Koper

DNP

18

Konrad Poniewierski

2

 

44

Jeremiasz Marciniak

11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


·  III dzień turnieju

30.04..2017 r. ( niedziela )

 

Biofarm Basket Junior Poznań - Politechnika Neptun Gdańsk 82:63 ( 18:17, 30:11, 18:15, 16:20)

Komisarz: Wiesław Karliński

Sędziowie: Czopor Agata, Szewczyk Dominika

MVP meczu: Wojciech Tomaszewski ( Biofarm Basket Junior Poznań )

 

 

POZNAŃ

 

 

 

GDAŃSK

 

nr

Imię i nazwisko

pkt

 

Nr

Imię i nazwisko

pkt

1

Krzysztof Jaroszewski

DNP

 

8

Jan Gulczyński

4

2

Mateusz Michał Andrzejewski

0

 

12

Przemysław Kowalski

4

3

Jan Szuba

5

 

13

Łukasz Krueger

DNP

5

Wojciech Tomaszewski

16

 

17

Jan Karbowiak

3

6

Nikodem Królikowski

0

 

18

Jakub Wittstock

5

8

Igor Burzyński

9

 

20

Hubert Majewski

5

9

Krzysztof Kruszyński

5

 

24

Jakub Kępiński

DNP

11

Aleksander Wiśniewski

28

 

25

Marcin Dolny

0

13

Adam Jerzy Piotrowski

4

 

26

Tomasz Kuczyński

DNP

24

Szymon Sobiech

5

 

27

Piotr Duriasz

11

30

Szymon Koper

0

 

32

Mateusz Pieczykolan

29

44

Jeremiasz Marciniak

10

 

36

Maciej Pilski

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ŻAK Żory  - MUKS Unia 1811 Tarnów 109:66 ( 33:21, 21:19, 35:12, 20:14 )

Komisarz: Wiesław Karliński

Sędziowie: Wojna Arkadiusz, Drabik Agnieszka

MVP meczu: Paweł Sitek ( ŻAK Żory )

 

 

 

ŻORY

 

 

 

TARNÓW

 

nr

Imię i nazwisko

pkt

 

nr

Imię i nazwisko

pkt

1

Kacper Wojciechowski

7

 

4

Bartłomiej Kras

12

3

Alan Jatczyk

13

 

5

Dominik Nowak

3

4

Damian Kupka

2

 

6

Kamil Jewuła

14

7

Bartłomiej Szady

16

 

7

Bartosz Lech

0

9

Paweł Sitek

12

 

8

Mateusz Pochroń

2

13

Jakub Skowroński

9

 

11

Mateusz Tryba

4

15

Piotr Golc

9

 

12

Adrian Kloch

2

21

Jakub Pietrzak

8

 

14

Michał Moskal

10

23

Miłosz Żebrowski

9

 

15

Damian Banak

12

24

Maciej Łatka

5

 

17

Andrzej Schabowski

7

32

Maksymilian Przybyła

6

 

18

Konrad Poniewierski

0

34

Piotr Palczewski

13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Król Strzelców:

 

lp.

Imię i nazwisko

Klub

M

Pkt

Pkt.śr

1.

Mateusz Pieczykolan

Politechnika Neptun Gdańsk

3

74

24.67

2.

Kamil Jewuła

MUKS 1811 Unia Tarnów

3

71

23.67

3.

Bartłomiej Szady

ŻAK Żory

3

53

17.67

4.

Alan Jatczyk

ŻAK Żory

3

49

16.33

5.

Igor Burzyński

Biofarm Basket Junior Poznań

3

48

16.00

 

Kolejność końcowa:

 

 Lp.

Klub

Mecze

Zw.

Por.

Punkty

Zd.-Str.

Różnica

1.

Biofarm Basket Junior Poznań

3

2

1

5

240-226

+14

2.

Politechnika Neptun Gdańsk

3

2

1

5

223-205

+18

3.

ŻAK Żory

3

2

1

5

254-224

+30

4.

MUKS 1811 Unia Tarnów

3

0

3

3

207-269

-62

 

 

 

 

 

Dodatkowa tabela:

 

  Lp.

Klub

Mecze

Zw.

Por.

Punkty

Zd.-Str.

Różnica

1.

Biofarm Basket Junior Poznań

2

1

1

3

159-150

+9

2.

Politechnika Neptun Gdańsk

2

1

1

3

144-140

+4

3.

ŻAK Żory

2

1

1

3

145-158

-13

 

 

Awans do turniejów półfinałowych wywalczyły drużyny wyróżnione tłustym drukiem.